Danny Laan (39)
Getrouwd, 2 kinderen en eigenaar van Laan Makelaars
Na jaren achtereen 7 dagen in de week ‘aan’ te hebben gestaan als ondernemer, partner en vader raakte ik in gesprek met Angie, de partner van één van mijn vrienden. Zij overtuigde mij op eenvoudige wijze van de noodzaak om een goede balans te houden tussen het geven en ontvangen van energie en de rol van energetische behandelingen hierin. Als nuchtere Jutter had ik op eigen initiatief nooit zelf de stap gezet naar een energetisch therapeut toch ervaarde ik na de eerste behandeling gelijk het resultaat en geniet ik nu alweer enige tijd van een tweewekelijkse behandeling. Mensen in mijn omgeving vragen mij vaak wat voor mij de waarde is van een behandeling. De makkelijkste manier om dit te omschrijven is, en dat is voor vele mensen wel herkenbaar denk ik, dat het mij helpt om het emmertje dat langzaam en vaak ongezien voldruppelt tijdig te legen om zodoende genoeg energie te behouden voor alle (onverwachte) dingen die op je pad komen. Je voelt je na de behandelingen vrijer in je hoofd, energieker en ontspannen. Voorheen dacht ik dat therapie alleen maar nuttig zou zijn wanneer je gestrest of overspannen bent. Niks van dat alles. Het in balans brengen van je energie helpt er juist bij deze klachten te voorkomen. En voorkomen is beter dan genezen, toch?
Martha de Vries (67) Maatschappelijk werkster
Na het lezen van de advertentie in de krant had ik het gevoel, daar wil ik heen.
Al jaren sta ik altijd “aan” en vergat/verloor mijzelf nogal eens.
Hierdoor onstonden blokkades in mijn spieren, een slechte doorbloeding, met als gevolg dat ik last van koude handen had.
Na een aantal behandelingen, door een niet veroordelende maar rustig en goed luisterende Angie, is er verbetering in mij doorbloeding merkbaar.
Al weken heb ik geen koude handen meer en voel ik een prettige rust in mij.
Oftewel, ik sta nu ook wel eens ‘uit”.
Sherry Noot- Saraber. (70) als huisvrouw ben je natuurlijk nooit gepensioneerd.
Aan Angie hoef je niets uit te leggen (het kan wel, maar dat is niet nodig).
Zij voelt tijdens haar behandelingen waar jij ondersteund en geholpen kan worden.
In zeer slechte staat ben ik bij Angie gekomen.
Na te grote belasting afgelopen jaren liep ik vast door pijnen , die alle energie en levensvreugde uit mij haalde.
Tijdens de eerste behandeling kwam er zo’n weldadige rust over mij en Angie verzorgde vele pijn punten in mijn lichaam. Zij gaf mij tijdens en na deze behandeling tips om er thuis ook weer mee bovenop te komen als het minder zou gaan. (bij een dipje)
De steun die zij geeft is zeer bijzonder en echt voelbaar. Na de behandeling zijn de pijnen draagbaarder en de energie en levensvreugde komen weer terug.
Dat Angie er is om je te helpen is een “Gouden greep”. Zij is een redder in nood!
Puck (28) administrtatief medewerkster
Sinds mijn ouders zijn gescheiden, merkte ik dat ik een andere persoon werd. Ik had veel verdriet , was niet meer gelukkig en ook niet meer t blije meisje van toen. Door veel meegemaakt te hebben. Werd ik heel onzeker en kon ik moeilijk keuzes maken.
Terwijl ik daarvoor niet tegen dat soort dingen aan liep.
Ik heb in die periode lang gestruggeld met mezelf. Op een dag dacht ik , ik moet er iets aan doen, gewoon met iemand praten of iets. Hoe ik mij voelde was niet oké. Ik zag alles zwart en kleur was er niet.
Na twee verschillende psychologen gehad te hebben.
Wist ik dat dit niks werd.
Alleen maar medelijden. Dat wilde ik niet , ik wilde geholpen worden.
Ik zat met mijn handen ik mijn haar en dacht wat moet ik nou doen?
Om mezelf weer goed , blij en vooral lekkerder in mijn vel te voelen.
Totdat ik een stukje in de krant zag van Be You Energy.
Ik maakte een afspraak via de telefoon en kon gelukkig snel terecht.
Er werd open gedaan door Angie een lieve en warme vrouw om te zien. Ik wist niet zo goed , wat ik me erbij moest voorstellen. Na een paar afspraken merkte ik meer verandering.
Ik was gelukkig met mezelf, wat ik een lange tijd niet was. Ik liet mezelf weer zien en zat niet meer op de achtergrond. Ik kreeg positieve vibes. Ik trek nu nog makkelijker mijn schouders op na mensen met negatieve vibes. I don’t care